İş Geliştirme

Hedef, Abdi İbrahim’i geleceğe taşımak

Abdi İbrahim’in hedefi, insan sağlığını iyileştirme konusundaki çalışmalarını daha ileri taşıyabilmek için öne çıkan tedavi alanlarındaki varlığını güçlendirecek ürünleri bünyesine katmaktır.

İş Geliştirme Bölümü, ürün portföyünün geliştirilmesi amacıyla tüm In-Licensing, Co-Marketing ve üretim hizmetleri fırsatlarının geliştirilip değerlendirilmesi alanlarına odaklanmıştır. Bununla birlikte İş Geliştirme ekibi, Abdi İbrahim’in 2020 stratejik vizyonu doğrultusunda yeni iş alanlarının araştırılması, uluslararası pazarlarda yer alacak yeni ürünlerin bulunması, satın alma ve ortaklık süreçlerinin değerlendirilmesi konularında da aktif olarak çalışmalar yürütmektedir.

In licensing

İş Geliştirme bölümü uluslararası pazarlardaki biyoteknolojik orijinal ve jenerik ürünlerin hızlı ve başarılı bir şekilde portföye eklenmesi hedefine yönelik çalışmalar yapmaktadır.

  • Bitmiş ürün veya teknoloji transferi iş modeli ile ürünlerin araştırılıp anlaşmalarının imzalanması.

  • Abdi İbrahim’in iş birliği içerisinde olduğu 30’un üzerindeki lisansör ile iletişimin sürdürülüp yeni iş fırsatlarını görüşülmesi.

  • Günümüzde öne çıkan onkoloji, metabolizma (osteoporoz, diyabet, obezite), bağışıklık sistemi, oftalmoloji, kardiyovasküler sistem, solunum sistemi ve OTC gibi tedavi alanlarında yeni ürünlerin portföye kazandırılması.

info.licensing@abdiibrahim.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile hem Abdi İbrahim hakkında daha fazla bilgi alabilir hem de ileride gerçekleşebilecek bir iş birliği için ilk adımı atabilirsiniz. 

Co - Marketing

Co-Marketing kapsamında, ulusal ve uluslararası firmalar ile Abdi İbrahim’e değer katacak ürünlerin farklı iş birliği modelleri altında karşılıklı olarak çalışılması için fırsatlar değerlendirilmektedir. Söz konusu iş fırsatları ile ilgili İş Geliştirme birimi ile irtibata geçilebilir.

Üretim Hizmetleri

30 yılı aşkın süredir sektörün önde gelen çok uluslu firmalarına üretim hizmeti veren Abdi İbrahim, bu alandaki faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir. Abdi İbrahim, yabancı sermayeli firmaların sadece Türkiye pazarındaki yerel üretimleri için değil uluslararası pazarlara ihracatları için de üretim hizmetinde tercih edilen iş ortağı olmaya devam etmektedir.

Tercih edilen iş ortağı…

  • Uzun süreli ve yüksek üretim standartlı iş birlikleri
  • Bilgi güvenliği ve IP hakları açısından güvenilir iş ortaklığı
  • Dedike ve deneyimli teknik ekip
  • İş Geliştirme olarak tek bir ana temas noktası
  • Zamanında ve efektif iletişim
Uluslararası platformlarda çeşitli iş birlikleriyle çalışmalar gerçekleştiren Abdi İbrahim; Kazakistan, Cezayir ve İstanbul’daki üretim tesislerinin yanında, 2017 yılında faaliyete geçecek olan Türkiye’nin en büyük biyoteknolojik ilaç üretim merkezi AbdiBio ile beraber 4 üretim tesisinde, üretim hizmeti iş birliklerini mevcut müşterilerinin iş hacimlerini artırarak ve bünyesine yeni müşteriler katarak geliştirmeyi hedeflemektedir. Üretim hizmeti iş birlikleri için ise cmo@abdiibrahim.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Abdi İbrahim İş Geliştirme Direktörlüğü

Telefon : +90 (212) 366 84 00
Faks : +90 (212) 286 61 28

İş Geliştirme

E-Posta : info.isgelistirme@abdiibrahim.com.tr

Üretim Hizmetleri

E-Posta : cmo@abdiibrahim.com.tr

SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2011-2017 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr