Abdi İbrahim Kampüs

Nesilden Nesile Staj Programı: Kısa Dönem Zorunlu Staj Programı

Abdi İbrahim Hadımköy Üretim Tesisi’nde gerçekleştirdiğimiz program, üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Eczacılık gibi bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf lisans öğrencilerine, zorunlu stajları için sunulmaktadır. Her yılın Mart ayında başvurular değerlendirilmekte ve değerlendirme sürecinde uygun bulunan adaylar; yaz aylarında Kalite Kontrol, Kalite Güvence, Üretim gibi bölümlerde stajlarını gerçekleştirmekteler. Yüz yılı aşkın süredir başarımızın önemli kaynaklarınından birinin çalışanlarımız ve onları destekleyen aileleri olduğuna inanıyoruz. Aile üyelerimize minnetimizi göstermek için “Nesilden Nesile Staj Programı”na çalışanlarımızın yakınlarını da kabul ediyoruz.

İKSİR: Genç Yetenek Geliştirme Programı

Hayatı iyileştirmek ve sihirli dönüşümler yaratmak, yeni şeyler denemeyi, cesaret, tutku ve sorumlulukla her gün öğrenmeyi gerektirir. İKSİR Genç Yetenek Geliştirme programı besleyip gelişim sağlamayı,  katılımcıların kariyerlerine yön verecek bir deneyim yaşatmayı ve sonunda iş fırsatı sunmayı hedefler.

Üniversiteden son iki yılda mezun olmuş adaylar ve yüksek lisansına devam eden öğrencilere sunduğumuz 10 aylık bir işbaşı geliştirme programıdır. Programda katılımcılarımız haftada en az 3 günü bizimle geçirirken, zengin bir deneyim kazanırlar. Program boyunca katılımcılarımıza özel bir gelişim programıyla birlikte, takip ve geribilidirim fırsatları sunulmaktadır. Çalışma dönemimiz sonucunda karşılıklı olarak devam etme kararı aldığımız katılımcılarımıza, hızla büyüyen Abdi İbrahim içerisinde kadrolu iş fırsatları sunulur.

Kampüs Abdi İbrahim’de, Abdi İbrahim Kampüs’te

Kampüs Abdi İbrahim’de programı ile öğrencilerimizi fabrika ve merkez ofislerimizde ağırlamayı, yöneticilerimizle birebir sohbet ortamları yaratmayı, üretim tesislerimizi ziyeret etmenin yanısıra ofislerimizde bulunan müze ve sergi alanları ziyaretiyle misafir ettiğimiz öğrencilere verimli ve keyifli bir buluşma sunmayı hedefliyoruz.

Abdi İbrahim Kampüs’te çalışmalarımızda ise 104 yıllık Abdi İbrahim deneyimini vakalarla, deneyim paylaşım seanslarıyla, öğrencilere kariyer yolculuklarında değer katabilecek uygulamalarla şekillendiriyoruz. Türkiye’nin her ilinde çalışanı olan bir firma olarak hedefimiz Türkiye’ye yaygın bir kampüs faaliyet planı oluşturmaktır.

Abdi İbrahim Derste

Bahçeşehir Ünivesitesi ile yaptığımız işbirliği ile ‘Markalı Dersler’ kapsamında; Bilgi Sistemleri ekibimiz ‘Proje Yönetimi’, Pazarlama ve Medikal ekibimiz ise ‘Kısıtlı Pazarlarda Pazarlama’  programı ile 2013 yılından itibaren iki farklı lisans dersini yürütüyoruz.  Bu derslerle iş hayatında edindiğimiz tecrübelerimizi öğrencilerle paylaşma imkanı bulurken, öğretim üyesi programda yer alan çalışanlarımızın da öğrenciyle buluştukları ortamların kendilerini çok geliştirdiğini ifade ediyorlar.

20
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2011-2017 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr